ZÁPAS
28.04.18 | 1. kolo kval. | Tzachi Cohen | Ido Geva | 6-2, 4-6, 6-3 | Israel F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
12.11.97, 26 Let
12.11.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
02.01.03, 21 Let
02.01.03, 21 Let
Tzachi Cohen vs. Ido Geva - Vzájemné zápasy
28.04.18 | 1. kolo kval. | Tzachi Cohen | Ido Geva | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
Tzachi Cohen form & Ido Geva form
Tzachi Cohen - poslední zápasy
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Edan Ziv | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yoav Weinberg | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Ido Geva - poslední zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 7-67, 3-10 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Artem Mazur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 0-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-711, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 5-7, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stefan Simeunovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Chrisovalantis Tamiolakis | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Mark Neyelov | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 7-69, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |