ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo kval. | Tushar Madan | Sanisth Juneja | 7-5, 6-1 | M15 Harare | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
06.04.01, 23 Let
06.04.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
02.11.00, 23 Let
02.11.00, 23 Let
Tushar Madan vs. Sanisth Juneja - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Tushar Madan | Sanisth Juneja | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Harare | tvrdý |
Tushar Madan form & Sanisth Juneja form
Tushar Madan - poslední zápasy
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 7-610, 11-9 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Parth Chavda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Karenzi Brian Karenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Barry Nimubona | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 1-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yash Yadav | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Sina Moghimi | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Sanisth Juneja - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Giorgi Chipashvili | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Gourav Gulia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Andriamasilalao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Balic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Javier Martinez Baena | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Tiago Sousa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mustafa Ibraimi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Kumail Mohamed | 6-1, 6-70, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 5-7, 1-6 | detail zápasu |