ZÁPAS
29.04.19 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 2-6, 6-4, 6-4 | Seoul Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tsung-Hua Yang | Go Soeda | |
1. podání % | 50/98 (51%) | 46/84 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/50 (70%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/48 (52%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/84 (33%) | 38/98 (39%) |
Vyhrané body celkem | 88/182 (48%) | 94/182 (52%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 8 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-3 | |
1-4 | Go Soeda | |
Tsung-Hua Yang | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Go Soeda | |
0-0 | ||
Tsung-Hua Yang | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tsung-Hua Yang vs. Go Soeda - Vzájemné zápasy
29.04.19 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Seoul Challenger | tvrdý |
12.11.15 | 2. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kobe Challenger | tvrdý I. |
19.11.14 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-78, 6-2 | detail zápasu | Toyota Challenger | koberec |
28.06.14 | čtvrtfinále | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Nanchang Challenger | tvrdý |
05.09.11 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 7-68, 6-3 | detail zápasu | Shanghai Challenger | tvrdý |
30.07.11 | semifinále | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Wuhai Challenger | tvrdý |
11.05.10 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Busan Challenger | tvrdý |
10.03.10 | 1. kolo | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Kyoto Challenger | akryl |
20.11.09 | čtvrtfinále | Go Soeda | Tsung-Hua Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Yokohama Challenger | tvrdý |
Tsung-Hua Yang form & Go Soeda form
Tsung-Hua Yang - poslední zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.20 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |