ZÁPAS
31.01.19 | 3. kolo | Tristan Lamasine | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-2 | Launceston Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tristan Lamasine | Tsung-Hua Yang | |
1. podání % | 36/51 (71%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/52 (46%) | 14/51 (27%) |
Vyhrané body celkem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Tristan Lamasine | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tristan Lamasine | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tristan Lamasine | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tristan Lamasine | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tristan Lamasine | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tristan Lamasine vs. Tsung-Hua Yang - Vzájemné zápasy
31.01.19 | 3. kolo | Tristan Lamasine | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
Tristan Lamasine form & Tsung-Hua Yang form
Tristan Lamasine - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Tsung-Hua Yang - poslední zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.20 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |