ZÁPAS
08.11.20 | 1. kolo kval. | Tristan Boyer | Faris Zakaryia | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
13.05.01, 22 Let
15 772 $
13.05.01, 22 Let
15 772 $
Tristan Boyer vs. Faris Zakaryia - Vzájemné zápasy
08.11.20 | 1. kolo kval. | Tristan Boyer | Faris Zakaryia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Tristan Boyer form & Faris Zakaryia form
Tristan Boyer - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Faris Zakaryia - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 0-3, - Faris Zakaryia - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Philip Henning | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Wenfu Li | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Runyu Zhao | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-73, 5-7 | detail zápasu |