ZÁPAS
28.05.19 | 1. kolo kval. | Tristan Boyer | Alejandro Vedri Asensi | 7-63, 7-64 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
17.05.00, 23 Let
17.05.00, 23 Let
Tristan Boyer vs. Alejandro Vedri Asensi - Vzájemné zápasy
28.05.19 | 1. kolo kval. | Tristan Boyer | Alejandro Vedri Asensi | 7-63, 7-64 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Tristan Boyer form & Alejandro Vedri Asensi form
Tristan Boyer - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Alejandro Vedri Asensi - poslední zápasy
M15 Melilla - antuka | ||||
22.09.20 kvalifik. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Junior A. Ore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Daniel Batista | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Jonathan Chang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Zane Kohrs | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Sedigh Tahmasebi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Baez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Amurrio Fradejas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-2, 3-6, 6-711 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Quim Sorni Chavarria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F32 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Bruno Mardones | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F9 - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Lennert Van Der Linden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Simohamed Hirs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Mamoun El Abbar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Carles Sarrio Tamarit | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F1 - antuka | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Alfonso Fernandez-Guimera | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Adria Mas Mascolo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Valentino Ciotti | 3-6, 4-6 | detail zápasu |