Tommy Paul vs. Ryota Tanuma

Tommy Paul vs. Ryota Tanuma - USA F7 - porovnání

ZÁPAS

09.02.151. koloTommy Paul Ryota Tanuma 6-2, 6-2 USA USA F7 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Tommy Paul
USA
17.05.97, 23 Let




57
894
692 511 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
22.09.95, 24 Let




584
43
48 524 $
Ryota Tanuma
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tommy Paul vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy

09.02.151. koloTommy PaulRyota Tanuma6-2, 6-2 detail zápasuUSA USA F7 antuka
16.06.14kvalifik.Tommy PaulRyota Tanuma6-2, 6-3 detail zápasuMexico Mexico F6 tvrdý
28.04.14kvalifik.Tommy PaulRyota Tanuma6-3, 7-64 detail zápasuUSA USA F12 antuka

Tommy Paul - poslední zápasy

USA Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Denis Istomin6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
27.02.20
čtvrtfinále
vs. John Isner6-73, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
26.02.20
2. kolo
vs. Alexander Zverev6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Mackenzie Mcdonald6-74, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.02.20
kvalifik.
vs. Daniel Elahi Galan6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Danilo Petrovic7-67, 1-0, Danilo Petrovic - skrečvýhradetail zápasu
USA Delray Beach - tvrdý
20.02.20
2. kolo
vs. Frances Tiafoe5-7, 6-74 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Daniel Elahi Galan6-2, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
24.01.20
3. kolo
vs. Marton Fucsovics1-6, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.01.20
2. kolo
vs. Grigor Dimitrov6-4, 7-66, 3-6, 6-73, 7-63 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer4-6, 6-4, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
17.01.20
semifinále
vs. Lloyd Harris4-6, 7-63, 3-6 prohradetail zápasu
16.01.20
čtvrtfinále
vs. Albert Ramos-Vinolas6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.01.20
2. kolo
vs. Pablo Cuevas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Aljaz Bedene6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.01.20
kvalifik.
vs. Nicolas Jarry6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.01.20
1. kolo kval.
vs. Matthew Christopher Romios6-2, 6-2 výhradetail zápasu
USA Knoxville Challenger - tvrdý I.
09.11.19
semifinále
vs. Christopher O'Connell6-73, 3-6 prohradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Blaz Rola2-6, 6-1, 7-64 výhradetail zápasu
07.11.19
3. kolo
vs. Vasek Pospisil6-4, Vasek Pospisil - skrečvýhradetail zápasu
06.11.19
2. kolo
vs. Evan King6-2, 6-710, 7-61 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
14.10.19
kvalifik.
vs. Lucas Renard6-4, 6-3 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Markus Eriksson6-1, 6-1 výhradetail zápasu
USA Tiburon Challenger - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Thanasi Kokkinakis7-5, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Emilio Gomez6-1, 7-65 výhradetail zápasu
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Gonzalo Escobar6-4, 1-6, 7-62 výhradetail zápasu
26.09.19
3. kolo
vs. Hugo Gaston7-68, 6-1 výhradetail zápasu
25.09.19
2. kolo
vs. Brandon Holt5-7, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
USA Cary Challenger - tvrdý
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Michael Mmoh6-2, 6-76, 1-6 prohradetail zápasu

Ryota Tanuma - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Karim-Mohamed Maamoun2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Francesco Maestrelli6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Issei Okamura6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Daniil Glinka2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
05.02.20
2. kolo
vs. Liam Broady3-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Naoki Tajima2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Hongkong M15 Hong - tvrdý
09.01.20
2. kolo
vs. Makoto Ochi4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Hanyi Liu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Keisuke Saitoh2-6, 6-72 prohradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Jay Clarke3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Takuto Niki6-3, 4-6, 7-66 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Changwon - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Shintaro Mochizuki3-6, 1-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
21.09.19
finále
vs. Dusty H. Boyer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.09.19
semifinále
vs. Makoto Ochi6-2, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Kaza Vinayak Sharma6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. S.prithvi Sekhar6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Oleg Khotkov2-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. George Loffhagen2-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Chanchin Sookton-Eng6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Aaron Schmid6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Young-Hoon Jeong3-6, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
01.08.19
2. kolo
vs. Sergey Fomin1-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. Soichiro Moritani6-2, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
23.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier6-4, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
16.07.19
1. kolo
vs. Tsung-Hao Huang4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea M15 Anseong - antuka
27.06.19
2. kolo
vs. Haru Inoue2-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Shinnosuke Hiramatsu7-5, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
22.06.19
semifinále
vs. Seong Chan Hong3-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.06.19
čtvrtfinále
vs. Cheong-Eui Kim6-2, 6-74, 7-5 výhradetail zápasu
<