INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tommy Paul vs. Markus Eriksson - Vzájemné zápasy
13.10.19 | 1. kolo kval. | Tommy Paul | Markus Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
26.01.15 | 1. kolo | Tommy Paul | Markus Eriksson | 7-65, 6-1 | detail zápasu | USA F6 | antuka |
Tommy Paul form & Markus Eriksson form
Tommy Paul - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-4, 1-2, - Tommy Paul - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Daniil Medvedev | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Casper Ruud | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 4. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 3. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jack Draper | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
19.02.24 finále | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Frances Tiafoe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Jordan Thompson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
11.02.24 finále | vs. Marcos Giron | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ben Shelton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-3, 6-2, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 0-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
11.10.23 4. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 3. kolo | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Markus Eriksson - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - skreč | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detail zápasu |