ZÁPAS
18.08.18 | 1. kolo kval. | Tomasz Bednarek | Daniil Tsebrenko | 6-1, 4-6, 6-4 | Poland F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Poľsko
12.11.81, 42 Let
442 317 $
12.11.81, 42 Let
442 317 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.05.99, 24 Let
24.05.99, 24 Let
Tomasz Bednarek vs. Daniil Tsebrenko - Vzájemné zápasy
18.08.18 | 1. kolo kval. | Tomasz Bednarek | Daniil Tsebrenko | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Poland F8 | antuka |
Tomasz Bednarek form & Daniil Tsebrenko form
Tomasz Bednarek - poslední zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Guillermo Olaso | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.17 1. kolo kval. | vs. Ilija Vucic | 2-6, 0-2, - Tomasz Bednarek - skreč | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 7-64, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
24.06.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Baldi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
17.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Lazov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
08.04.17 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
19.11.16 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
29.10.16 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Casablanca Challenger - antuka | ||||
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Simohamed Hirs | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mohammedia Challenger - antuka | ||||
01.10.16 1. kolo kval. | vs. Rameez Junaid | 6-72, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
01.10.16 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-0, - Tomasz Bednarek - skreč | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.16 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Trnava Challenger - antuka | ||||
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Roman Jebavy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
09.07.16 1. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
02.07.16 1. kolo kval. | vs. Nico Matic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
25.06.16 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.15 1. kolo kval. | vs. Andrew Ruppli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Casablanca Challenger - antuka | ||||
10.10.15 2. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
06.09.15 1. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Daniil Tsebrenko - poslední zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |