Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 01.03.2020

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 01.03.2020 - M25 Cordoba - porovnání

ZÁPAS

01.03.20fináleTomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 6-3, 1-6, 10-2 Argentina M25 Cordoba antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-2

Tomas Martin Etcheverry
Argentina
18.07.99, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Peru
31.08.92, 27 Let







Alexander Merino
Mariano Kestelboim
Argentina
06.02.96, 24 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Argentina
10.02.98, 22 Let




Manuel Pena Lopez
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - Vzájemné zápasy

01.03.20fináleTomas Martin Etcheverry/Mariano KestelboimAlexander Merino/Manuel Pena Lopez6-3, 1-6, 10-2 detail zápasuArgentina M25 Cordoba antuka

Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim - poslední zápasy

Argentina M25 Cordoba - antuka
01.03.20
finále
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez6-3, 1-6, 10-2 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Federico Zeballos/Matias Zukas4-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante/Manuel Pena Lopez - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Lucio Carnevalle/Facundo Gaspero6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
21.02.20
semifinále
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva7-62, 6-73, 6-10 prohradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Martin Cuevas/Sergio Galdos6-2, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi6-72, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
13.02.20
1. kolo
vs. Sergio Galdos/Conner Huertas Del Pino1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera3-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Gianluca Ballotta/Pedro Iamachkine6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
29.04.19
finále
vs. Maximiliano Estevez/Agustin Velotti4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
29.04.19
1. kolo
vs. Boruch Skierkier/Juan Bautista Torres6-0, 6-4 výhradetail zápasu
29.04.19
čtvrtfinále
vs. Leonardo Aboian/Francisco Comesana6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.04.19
semifinále
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-0, 6-3 výhradetail zápasu

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
06.03.20
semifinále
vs. Ignacio Carou/Francisco Comesana4-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante4-6, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
01.03.20
finále
vs. Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim3-6, 6-1, 2-10 prohradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Gonzalo Villanueva7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
22.02.20
finále
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva0-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.02.20
semifinále
vs. Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea7-5, 7-64 výhradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Juan Ignacio Galarza4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Pedro Iamachkine/Bautista Vilicich6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
02.02.20
finále
vs. Boris Arias/Daniel Dutra Da Silva4-6, 6-72 prohradetail zápasu
01.02.20
semifinále
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse6-4, 6-3 výhradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-2, 6-4 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Filip Bergevi/Simon Freund7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri7-66, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
23.01.20
1. kolo
vs. Ivar Aramburu Contreras/Joao Victor Ortega6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.01.20
čtvrtfinále
vs. David Fox/Mark Whitehouse5-7, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
16.01.20
1. kolo
vs. Jack Vance/Chris Wettengel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
USA Champaign Challenger - tvrdý I.
14.11.19
čtvrtfinále
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson3-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
01.07.19
finále
vs. David Pichler/Alexander Weis5-7, 5-7 prohradetail zápasu
01.07.19
čtvrtfinále
vs. Duje Ajdukovic/Alen Rogic Hadzalic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
01.07.19
semifinále
vs. Siddhant Banthia/Jake Hersey6-2, 7-5 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo
vs. Rob Reynolds/Egill Sigurdsson6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.06.19
semifinále
vs. Daniel Michalski/Kacper Zuk6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.06.19
finále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt7-5, 7-64 výhradetail zápasu
<