ZÁPAS
02.03.20 | 1. kolo kval. | Tomas Farjat | Ezequiel Simonit | 6-2, 6-0 | M25 Hurlingham | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.12.01, 22 Let
02.12.01, 22 Let
Tomas Farjat vs. Ezequiel Simonit - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Tomas Farjat | Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
02.03.20 | 1. kolo kval. | Tomas Farjat | Ezequiel Simonit | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Hurlingham | antuka |
Tomas Farjat form & Ezequiel Simonit form
Tomas Farjat - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - skreč | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Ezequiel Simonit - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | detail zápasu |