ZÁPAS
28.07.14 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Thorben Michaelis | 6-3, 6-4 | Germany F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.04.94, 29 Let
14.04.94, 29 Let
Tom Schonenberg vs. Thorben Michaelis - Vzájemné zápasy
28.07.14 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Thorben Michaelis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Germany F10 | antuka |
Tom Schonenberg form & Thorben Michaelis form
Tom Schonenberg - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Thorben Michaelis - poslední zápasy
Germany F8 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.15 kvalifik. | vs. David Pel | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Kay Bartmann | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Konstantin Rudhard | Konstantin Rudhard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Paul Monteban | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F4 - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F4 - koberec | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
19.01.15 2. kolo kval. | vs. Dominik Boehler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Christopher Waite | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F39 - tvrdý | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - tvrdý | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Aleksa Aleksic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Arnd Weyhausen | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F14 - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Ivan Gomez Mantilla | 6-72, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Liam Roos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Bobbie De Goeijen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Daniel Pashayan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
10.08.14 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.14 1. kolo kval. | vs. Magnus Michaelis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Yannick Staschen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.14 2. kolo kval. | vs. Nathaniel Seyler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Maximilian Engshuber | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |