ZÁPAS
07.10.19 | 1. kolo kval. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-3, 6-0 | M15 Bad | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Tom Schonenberg | Patric Prinoth | |
1. podání % | 23/38 (61%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/15 (87%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tom Schonenberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tom Schonenberg | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tom Schonenberg | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Schonenberg | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Patric Prinoth | |
0-0 | ||
Tom Schonenberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Patric Prinoth | |
0-0 | ||
Tom Schonenberg | 1-0 | |
2-0 | Patric Prinoth | |
Tom Schonenberg | 3-0 | |
4-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tom Schonenberg | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
31.08.96, 27 Let
31.08.96, 27 Let
Tom Schonenberg vs. Patric Prinoth - Vzájemné zápasy
22.01.23 | 1. kolo kval. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
07.10.19 | 1. kolo kval. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Bad | koberec |
Tom Schonenberg form & Patric Prinoth form
Tom Schonenberg - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu |
Patric Prinoth - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |