ZÁPAS
27.01.16 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Grzegorz Panfil | 6-3, 6-4 | Germany F3 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Tom Schonenberg | Grzegorz Panfil | |
1. podání % | 32/52 (62%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/32 (91%) | 23/30 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 19/53 (36%) | 10/52 (19%) |
Vyhrané body celkem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 9 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tom Schonenberg vs. Grzegorz Panfil - Vzájemné zápasy
27.01.16 | 1. kolo | Tom Schonenberg | Grzegorz Panfil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Germany F3 | koberec |
Tom Schonenberg form & Grzegorz Panfil form
Tom Schonenberg - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Grzegorz Panfil - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jan Satral | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Yakovlev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 2-1, Bartosz Wojnar - skreč | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
19.05.18 čtvrtfinále | vs. Sekou Bangoura | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.18 2. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Noah Prehn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Jarek Andrzejczak | Jarek Andrzejczak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
22.01.18 2. kolo kval. | vs. David Juras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Ruan Roelofse | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
08.01.18 2. kolo kval. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Matej Vocel | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Michel Dornbusch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
14.10.17 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Diego Matos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Endara | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Lukasz Kozielski | 2-1, - Grzegorz Panfil - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.17 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.17 1. kolo | vs. Jan Pleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Christian Lindell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu |