ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Tom Pisane | Adam Bronka | 6-4, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tom Pisane | Adam Bronka | |
1. podání % | 30/56 (54%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/30 (63%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/59 (61%) | 25/56 (45%) |
Vyhrané body celkem | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tom Pisane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Adam Bronka | |
0-0, 15-0 | ||
Tom Pisane | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Adam Bronka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, A-40[BP] | ||
Tom Pisane | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Adam Bronka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tom Pisane | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Adam Bronka | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Tom Pisane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Adam Bronka | |
0-0, 15-15 | ||
Tom Pisane | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Adam Bronka | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Tom Pisane | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Adam Bronka | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Tom Pisane | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Adam Bronka | |
6-2 |
Belgicko
11.10.00, 23 Let
11.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.09.99, 24 Let
15.09.99, 24 Let
Tom Pisane vs. Adam Bronka - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Tom Pisane | Adam Bronka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Tom Pisane form & Adam Bronka form
Tom Pisane - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Adam Bronka - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |