ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Tom Jomby | Jacques Moers | 6-4, 7-5 | France F20 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tom Jomby | Jacques Moers | |
1. podání % | 36/73 (49%) | 32/68 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/36 (78%) | 24/32 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/37 (54%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/68 (41%) | 25/73 (34%) |
Vyhrané body celkem | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa | 9 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
14.08.69, 54 Let
14.08.69, 54 Let
Tom Jomby vs. Jacques Moers - Vzájemné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Tom Jomby | Jacques Moers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | France F20 | tvrdý I. |
Tom Jomby form & Jacques Moers form
Tom Jomby - poslední zápasy
M15 Weston - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Ryan Harrison | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-1, - Tom Jomby - skreč | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Evan Hoyt | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Luca Sanchez | 7-64, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
28.04.19 finále | vs. Dan Added | 5-7, 0-2, - Tom Jomby - skreč | detail zápasu | |
27.04.19 semifinále | vs. Simon Yitbarek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Jacques Moers - poslední zápasy
France F20 - tvrdý I. | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tom Jomby | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Alessandro Dragoni | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Rafael Roig Balaguer | 6-0, 1-0, Rafael Roig Balaguer - skreč | detail zápasu | |
France F5 - tvrdý I. | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Yohann Dupont | 5-7, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
04.03.13 2. kolo kval. | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Gilad Ben Zvi | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.13 kvalifik. | vs. Viktor Filipenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Dor Belfer | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.13 kvalifik. | vs. Martin Vaisse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F14 - tvrdý I. | ||||
18.09.06 1. kolo | vs. Alexandre Sidorenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |