ZÁPAS
20.03.18 | 1. kolo | Tom Evans | Jayden Court | 6-2, 6-1 | Australia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tom Evans | Jayden Court | |
1. podání % | 33/45 (73%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/33 (73%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
29.03.01, 23 Let
13 604 $
29.03.01, 23 Let
13 604 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tom Evans vs. Jayden Court - Vzájemné zápasy
20.03.18 | 1. kolo | Tom Evans | Jayden Court | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Australia F3 | antuka |
Tom Evans form & Jayden Court form
Tom Evans - poslední zápasy
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-75, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 2-1, Timmy Karpinski - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ethan Cook | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Loris Pourroy | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Derek Pham | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 6-0, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Drona Walia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | Lyle Zaloumis - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Jayden Court - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Samuel Brosset | 4-6, 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Matt Kuhar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Koki Matsuda | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Luka Vuglar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Jake Delaney | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Scott Jones | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 6-4, 7-63 | detail zápasu |