ZÁPAS
03.07.17 | 1. kolo kval. | Tom Clavel | Moritz Trocker | 6-3, 4-6, 6-3 | Austria F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
16.12.97, 26 Let
16.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.04.00, 23 Let
22.04.00, 23 Let
Tom Clavel vs. Moritz Trocker - Vzájemné zápasy
03.07.17 | 1. kolo kval. | Tom Clavel | Moritz Trocker | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Austria F1 | antuka |
Tom Clavel form & Moritz Trocker form
Tom Clavel - poslední zápasy
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Cesar Bouchelaghem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Idriss Haddouch | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Piet Steveker | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Millen Hurrion | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Thijmen Loof | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 7-5, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-63, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Eliott Costa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-75, 1-4, - Tom Clavel - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-73, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 6-4, 4-6, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
04.04.22 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-75, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-65, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Loic Cloes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Moritz Trocker - poslední zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu |