ZÁPAS
10.02.20 | 1. kolo kval. | Timur Maulenov | Bekzat Usipbekov | 6-4, 6-71, 10-7 | M25 Aktobe | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kazachstán
30.05.00, 23 Let
16 831 $
30.05.00, 23 Let
16 831 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
11.07.01, 22 Let
11.07.01, 22 Let
Timur Maulenov vs. Bekzat Usipbekov - Vzájemné zápasy
10.02.20 | 1. kolo kval. | Timur Maulenov | Bekzat Usipbekov | 6-4, 6-71, 10-7 | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
Timur Maulenov form & Bekzat Usipbekov form
Timur Maulenov - poslední zápasy
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - skreč | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Bekzat Usipbekov - poslední zápasy
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Max Houkes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Adil Bedelbayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Adil Eltaev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Dmytro Badanov | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Michshenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu |