ZÁPAS
07.11.17 | 1. kolo | Timur Kiuamov | Mert Naci Turker | 6-1, 6-2 | Turkey F42 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timur Kiuamov | Mert Naci Turker | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 39/65 (60%) | 19/46 (41%) |
Vyhrané body celkem | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.98, 25 Let
32 505 $
16.08.98, 25 Let
32 505 $
Timur Kiuamov vs. Mert Naci Turker - Vzájemné zápasy
15.01.18 | 1. kolo kval. | Timur Kiuamov | Mert Naci Turker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
07.11.17 | 1. kolo | Timur Kiuamov | Mert Naci Turker | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Turkey F42 | antuka |
Timur Kiuamov form & Mert Naci Turker form
Timur Kiuamov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu |
Mert Naci Turker - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detail zápasu |