ZÁPAS
10.09.20 | 2. kolo | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 6-4, 7-64 | M15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timofey Skatov | Manuel Guinard | |
1. podání % | 65/85 (76%) | 39/87 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/65 (62%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 43/87 (49%) | 36/85 (42%) |
Vyhrané body celkem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Manuel Guinard | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Timofey Skatov vs. Manuel Guinard - Vzájemné zápasy
21.09.22 | 2. kolo | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
05.10.21 | 1. kolo | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | Barcelona Challenger | antuka |
10.09.20 | 2. kolo | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Timofey Skatov form & Manuel Guinard form
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Manuel Guinard - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - skreč | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detail zápasu |