ZÁPAS
01.08.19 | 2. kolo | Timofey Skatov | Ivan Davydov | 6-4, 6-3 | M15 Xativa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timofey Skatov | Ivan Davydov | |
1. podání % | 49/60 (82%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/49 (71%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/11 (36%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 21/60 (35%) |
Vyhrané body celkem | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Ivan Davydov | |
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Ivan Davydov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-4 | Ivan Davydov | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ivan Davydov | |
0-0 | ||
Timofey Skatov | 3-2 | |
3-3 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
5-3 | Ivan Davydov | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Timofey Skatov vs. Ivan Davydov - Vzájemné zápasy
01.08.19 | 2. kolo | Timofey Skatov | Ivan Davydov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Xativa | antuka |
Timofey Skatov form & Ivan Davydov form
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Ivan Davydov - poslední zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu |