Tim Riedel vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza 02.03.2020

Tim Riedel vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza 02.03.2020 - M15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Tim Riedel Alvaro Saez-Royuela Ariza 2-6, 6-4, 10-1 Turkey M15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-1

Tim Riedel
Nemecko
29.03.01, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
11.08.00, 19 Let







Alvaro Saez-Royuela Ariza
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tim Riedel vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Tim RiedelAlvaro Saez-Royuela Ariza2-6, 6-4, 10-1 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Tim Riedel - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Bogdan Borza6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Stefano Battaglino2-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Jiaqi Duan6-2, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza2-6, 6-4, 10-1 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Hifzi Riza Cikikci6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. John Echeverria1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Artur Soghoyan4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Simone Cacciapuoti6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.01.20
kvalifik.
vs. Michalis Sakellaridis5-7, 2-6 prohradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Pablo Carretero6-74, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Norbert Tadyszak5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Mattia Frinzi0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Kalman L. Boyd7-5, 0-6, 6-10 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Vadim Kontseba6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Herve Antchandie1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Stefan Cizelj-Zivkovic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Bastien Presuhn6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.10.19
kvalifik.
vs. Aziz Kijametovic3-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Mats Hermans6-2, 7-5 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Gregor Schwab6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Luka Pavlovic5-7, 5-7 prohradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Kayra Kargin6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Puskar2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Oldenzaal - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Amadatus Admiraal6-3, 5-7, 5-10 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Tadija Radovanovic7-64, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F24 - tvrdý
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Dustin Goldenberg2-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Alex Zuckerman6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F23 - tvrdý
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Anurag Nenwani5-7, 6-76 prohradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Omar El Shehawy6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Alvaro Saez-Royuela Ariza - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Tim Riedel6-2, 4-6, 1-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Paguera - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Diego Barreto Sanchez3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Sergi Perez Contri2-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Elijah Poritzky6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Miguel Damas3-6, 0-6 prohradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Luis Francisco4-6, 7-5, 10-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Kacper Zuk0-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Pol Sanchez Vinas2-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
25.11.19
kvalifik.
vs. Michal Wozniak6-3, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Jaime Caldes6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Castellon - antuka
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Damien Wenger6-74, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Diego Barreto Sanchez1-6, 0-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Pol Fernandez6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Giovanni Rizzuti0-6, 5-7 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Carles Arteche Vaquer6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Alvaro Blanco Damea5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Juan Pablo Canas Garcia6-3, 6-3 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Sergi Perez Contri3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Sabadell - antuka
01.10.19
kvalifik.
vs. Maxime Mora2-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge7-64, 6-0 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Andres Vazquez Machuca6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M25 Madrid - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Louis Dussin0-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Carles Batlle6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Pau Perez Contri6-4, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Arthur Reymond6-71, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Santander - antuka
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Reymond4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M25+H Pozoblanco - tvrdý
07.08.19
1. kolo
vs. Albert Roglan4-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Sergio Martos Gornes1-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ojas Rathi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Andrey Chepelev1-6, 3-6 prohradetail zápasu
<