Nemecko
26.10.99, 24 Let
14 148 $
26.10.99, 24 Let
14 148 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tim Heger vs. John Sperle - Vzájemné zápasy
05.12.22 | 1. kolo kval. | John Sperle | Tim Heger | 7-66, 6-2 | detail zápasu | M15 Trnava | tvrdý I. |
29.04.19 | 1. kolo kval. | Tim Heger | John Sperle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Tim Heger form & John Sperle form
Tim Heger - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
John Sperle - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |