Nemecko
26.10.99, 24 Let
14 148 $
26.10.99, 24 Let
14 148 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
14.07.00, 23 Let
18 595 $
14.07.00, 23 Let
18 595 $
Tim Heger vs. Dax Donders - Vzájemné zápasy
18.09.23 | kvalifik. | Dax Donders | Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
01.12.19 | 1. kolo kval. | Tim Heger | Dax Donders | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Tim Heger form & Dax Donders form
Tim Heger - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Dax Donders - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |