Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Tim Handel vs. Roman Boychuk - Vzájemné zápasy
22.07.19 | kvalifik. | Tim Handel | Roman Boychuk | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
Tim Handel form & Roman Boychuk form
Tim Handel - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |