ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Tim Handel | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-68 | M15 Bad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
04.01.97, 27 Let
04.01.97, 27 Let
Tim Handel vs. Patrik Hartmeier - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Tim Handel | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-68 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
Tim Handel form & Patrik Hartmeier form
Tim Handel - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu |
Patrik Hartmeier - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |