ZÁPAS
02.03.20 | 2. kolo kval. | Tim Handel | Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.02.00, 24 Let
15.02.00, 24 Let
Tim Handel vs. Dennis Dragomirov - Vzájemné zápasy
02.03.20 | 2. kolo kval. | Tim Handel | Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Tim Handel form & Dennis Dragomirov form
Tim Handel - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Dennis Dragomirov - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Evgenios Vasilakis | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Brett Winters | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Gorban | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Janos Fekete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Wenzel Graski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.23 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. John Hallquist Lithen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Andreja Petrovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu |