ZÁPAS
04.09.18 | 1. kolo | Thomaz Bellucci | Gian Marco Moroni | 7-66, 6-3 | Genova Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Thomaz Bellucci | Gian Marco Moroni | |
1. podání % | 46/80 (58%) | 54/67 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/46 (78%) | 38/54 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/34 (53%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 26/67 (39%) | 26/80 (33%) |
Vyhrané body celkem | 80/147 (54%) | 67/147 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomaz Bellucci vs. Gian Marco Moroni - Vzájemné zápasy
04.09.18 | 1. kolo | Thomaz Bellucci | Gian Marco Moroni | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Genova Challenger | antuka |
Thomaz Bellucci form & Gian Marco Moroni form
Thomaz Bellucci - poslední zápasy
Rio de - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 7-68, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife Challenger - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Matteo Viola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
02.07.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 2-4, - Thomaz Bellucci - skreč | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Roy Smith | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |