ZÁPAS
23.07.18 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | Austria F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | |
1. podání % | 26/42 (62%) | 40/58 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 64/100 (64%) | 36/100 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Thomas Statzberger | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-1 | |
Thomas Statzberger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Statzberger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Thomas Statzberger | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Thomas Statzberger | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Statzberger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Statzberger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Thomas Statzberger | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.04.99, 24 Let
15.04.99, 24 Let
Thomas Statzberger vs. Antonin Stepanek - Vzájemné zápasy
23.07.18 | 1. kolo | Thomas Statzberger | Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Austria F4 | antuka |
Thomas Statzberger form & Antonin Stepanek form
Thomas Statzberger - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
29.07.18 finále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.18 semifinále | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu |
Antonin Stepanek - poslední zápasy
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detail zápasu |