ZÁPAS
26.06.17 | 1. kolo kval. | Thomas Schwencke Lindqvist | Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-1 | Belgium F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dánsko
08.05.96, 27 Let
08.05.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
22.03.00, 24 Let
22.03.00, 24 Let
Thomas Schwencke Lindqvist vs. Victor Ernaelsteen - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 1. kolo kval. | Thomas Schwencke Lindqvist | Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Belgium F2 | antuka |
Thomas Schwencke Lindqvist form & Victor Ernaelsteen form
Thomas Schwencke Lindqvist - poslední zápasy
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Obert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Nitin Gunduboina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Stevanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesco Giorgetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Tom Diederich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Quentin Roch | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gunther Matta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Staschen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Zoric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Tim Kopinski | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Glancy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Victor Ernaelsteen - poslední zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |