ZÁPAS
15.09.19 | finále | Thomas Laurent | Moez Echargui | 6-0, 6-1 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Thomas Laurent | Moez Echargui | |
1. podání % | 31/43 (72%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/37 (65%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Thomas Laurent | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
2-0 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Thomas Laurent | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Thomas Laurent | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Moez Echargui | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-1 | Moez Echargui | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Moez Echargui | |
0-0, 30-0 | ||
Thomas Laurent | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
5-1 | Moez Echargui | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomas Laurent vs. Moez Echargui - Vzájemné zápasy
15.09.19 | finále | Thomas Laurent | Moez Echargui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Thomas Laurent form & Moez Echargui form
Thomas Laurent - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Moez Echargui - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detail zápasu |