ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 7-61, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Thomas Laurent | Andrey Chepelev | |
1. podání % | 44/60 (73%) | 55/79 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/44 (68%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/79 (46%) | 19/60 (32%) |
Vyhrané body celkem | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Thomas Laurent | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thomas Laurent | 3-2 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Thomas Laurent | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomas Laurent | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Andrey Chepelev | |
0-0, 1-0, 4-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Thomas Laurent | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Thomas Laurent | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-3 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Thomas Laurent | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Laurent | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomas Laurent vs. Andrey Chepelev - Vzájemné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 7-61, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
13.09.19 | čtvrtfinále | Thomas Laurent | Andrey Chepelev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Thomas Laurent form & Andrey Chepelev form
Thomas Laurent - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Andrey Chepelev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu |