ZÁPAS
21.09.16 | 2. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 6-3 | Australia F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Thomas Fancutt | Jake Delaney | |
1. podání % | 34/52 (65%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/34 (82%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/18 (33%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/58 (48%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thomas Fancutt vs. Jake Delaney - Vzájemné zápasy
20.12.22 | 1. kolo | Jake Delaney | Thomas Fancutt | 3-0, Jake Delaney - skreč | detail zápasu | M15 Tauranga | tvrdý |
11.10.16 | 1. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | Australia F8 | tvrdý |
21.09.16 | 2. kolo | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Australia F5 | tvrdý |
31.10.15 | 2. kolo kval. | Jake Delaney | Thomas Fancutt | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Canberra Challenger | tvrdý |
09.09.13 | 2. kolo kval. | Thomas Fancutt | Jake Delaney | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Australia F6 | tvrdý |
Thomas Fancutt form & Jake Delaney form
Thomas Fancutt - poslední zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Jake Delaney - poslední zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |