ZÁPAS
16.08.20 | 1. kolo kval. | Thiago Agustin Tirante | Filip Misolic | 6-4, 6-4 | M25 Vogau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Thiago Agustin Tirante vs. Filip Misolic - Vzájemné zápasy
16.08.20 | 1. kolo kval. | Thiago Agustin Tirante | Filip Misolic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Vogau | antuka |
Thiago Agustin Tirante form & Filip Misolic form
Thiago Agustin Tirante - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu |
Filip Misolic - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 kvalifik. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | detail zápasu |