Themi Sitzoukis vs. Alexey Shtengelov 08.03.2020

Themi Sitzoukis vs. Alexey Shtengelov 08.03.2020 - M25 Geelong - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Themi Sitzoukis Alexey Shtengelov 6-3, 6-3 Australia M25 Geelong tráva

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Themi Sitzoukis
Austrália
16.10.96, 23 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
20.05.02, 17 Let







Alexey Shtengelov
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Themi Sitzoukis vs. Alexey Shtengelov - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Themi SitzoukisAlexey Shtengelov6-3, 6-3 detail zápasuAustralia M25 Geelong tráva

Themi Sitzoukis - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Socrates Leon Tsoronis2-6, 6-2, 3-10 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Alexey Shtengelov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Bosko Novakovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Darwin - tvrdý
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Moerani Bouzige0-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Nicholas Jovanovski6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia M25 Cairns - tvrdý
16.09.19
kvalifik.
vs. Jesse Flores1-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.09.19
2. kolo kval.
vs. Joseph W. Van Meter2-6, 7-65, 10-8 výhradetail zápasu
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Mason Naumovski4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Australia Australia F4 - antuka
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Alex Bulte0-6, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Matthew Leffler6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F11 - antuka
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marcus Solarz Hendriks3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
Turkey Turkey F10 - antuka
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Neven Krivokuca0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
Turkey Turkey F9 - antuka
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Filip Bergevi1-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Jose Roda6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F23 - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Ammar Alhogbani0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F22 - antuka
24.07.17
2. kolo kval.
vs. Mohamed Aboulkassem6-73, 6-72 prohradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
17.07.17
kvalifik.
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
17.07.17
1. kolo kval.
vs. Nicholas Katzaros4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Or Grinberg6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Yuriy Kryvoy6-70, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F11 - tvrdý
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Yannick Stephan Born3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Milos Nikolic5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Klim Ivanov6-1, 6-0 výhradetail zápasu
13.03.17
2. kolo kval.
vs. Jessy Kalambay5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Croatia Croatia F10 - antuka
12.10.16
1. kolo
vs. Tomislav Brkic0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - skrečprohradetail zápasu
Croatia Croatia F9 - antuka
05.10.16
1. kolo
vs. Zeljko Milovic0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Croatia Croatia F7 - antuka
18.05.16
1. kolo
vs. Thomas Fancutt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Croatia Croatia F6 - antuka
11.05.16
1. kolo
vs. Bradley Mousley0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Croatia Croatia F5 - antuka
04.05.16
1. kolo
vs. Leandro Portmann0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F4 - tvrdý
11.04.16
1. kolo kval.
vs. Alexander Centenari5-7, 6-73 prohradetail zápasu

Alexey Shtengelov - poslední zápasy

Australia M25 Geelong - tráva
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Themi Sitzoukis3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Mildura - tráva
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Jordan Smith (AUS)2-6, 2-6 prohradetail zápasu
New Zeland M15 Te - tvrdý
31.12.19
1. kolo
vs. Luke Saville4-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.12.19
kvalifik.
vs. Timothy Willans7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Australia M25 Toowoomba - tvrdý
05.10.19
1. kolo kval.
vs. Tomislav Edward Papac2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Darwin - tvrdý
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Taiyo Yamanaka2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Australia M25 Cairns - tvrdý
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Alex Aley5-7, 0-6 prohradetail zápasu
Australia Australia F7 - tvrdý
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Connor Johnson2-6, 0-6 prohradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Liam Puttergill6-4, 0-6, 6-4 výhradetail zápasu
<