ZÁPAS
07.08.18 | kvalifik. | Tejas Chaukulkar | Milan Welte | 6-2, 6-3 | Germany F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
India
24.10.89, 34 Let
24.10.89, 34 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tejas Chaukulkar vs. Milan Welte - Vzájemné zápasy
07.08.18 | kvalifik. | Tejas Chaukulkar | Milan Welte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Germany F11 | antuka |
Tejas Chaukulkar form & Milan Welte form
Tejas Chaukulkar - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-71, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Joel Link | 6-2, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elias Emilio Walter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Mortier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Carles Batlle | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Adrian Exposito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 4-5, Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sonny Curik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Marco Di Maro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Marcelo Zormann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.18 kvalifik. | vs. Nicholas Horton | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Nick Faessen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Olly Sadler | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Hardeep Singh Sandhu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Milan Welte - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |