ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Ibrokhimjon Urinov | 6-3, 6-3 | Fergana Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Teimuraz Gabashvili | Ibrokhimjon Urinov | |
1. podání % | 25/46 (54%) | 39/54 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/25 (92%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
20.07.02, 21 Let
20.07.02, 21 Let
Teimuraz Gabashvili vs. Ibrokhimjon Urinov - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Ibrokhimjon Urinov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Fergana Challenger | tvrdý |
Teimuraz Gabashvili form & Ibrokhimjon Urinov form
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ibrokhimjon Urinov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
26.04.19 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | detail zápasu |