ZÁPAS
19.02.19 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | 4-6, 6-2, 6-3 | M25 Aktobe | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | |
1. podání % | 41/75 (55%) | 51/93 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/41 (78%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 45/93 (48%) | 27/75 (36%) |
Vyhrané body celkem | 93/168 (55%) | 75/168 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esa | 2 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Teimuraz Gabashvili vs. Daniil Glinka - Vzájemné zápasy
19.02.19 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
Teimuraz Gabashvili form & Daniil Glinka form
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Daniil Glinka - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu |