Japonsko
21.08.98, 25 Let
21.08.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tamaki Yamao vs. Tae-Woo Lee - Vzájemné zápasy
24.03.18 | 1. kolo kval. | Tamaki Yamao | Tae-Woo Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Japan F4 | tvrdý |
Tamaki Yamao form & Tae-Woo Lee form
Tamaki Yamao - poslední zápasy
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akishima - koberec | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Kosuke Okagaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Len Schouten | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Taisei Miyamoto | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Ryota Tanuma | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.19 1. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
25.03.19 kvalifik. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Michael Look | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Pak Long Yeung | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Ito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Japan F6 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F5 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Japan F4 - tvrdý | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Sho Katayama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Yuuya Kibi | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Osamu Takagi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Japan F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.18 kvalifik. | vs. Teppei Uesugi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Jack Murray | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Japan F2 - tvrdý | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Tae-Woo Lee - poslední zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Hong Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Woodam Song | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jaewoo Park | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jungmin Hwang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Jun Ha Hyun | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. David Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Alan Bojarski | 6-72, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 5-7, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Ainius Sabaliauskas | 3-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Yassin Adel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-1 | detail zápasu |