ZÁPAS
26.10.17 | 2. kolo | Tallon Griekspoor | Milan Drinic | 6-2, 6-1 | Greece F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tallon Griekspoor | Milan Drinic | |
1. podání % | 28/40 (70%) | 18/43 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/43 (51%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 52/83 (63%) | 31/83 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tallon Griekspoor vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
26.10.17 | 2. kolo | Tallon Griekspoor | Milan Drinic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Greece F6 | tvrdý |
Tallon Griekspoor form & Milan Drinic form
Tallon Griekspoor - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - skreč | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - skreč | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 7-67, 6-3 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |