Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.04.00, 23 Let
25.04.00, 23 Let
Tal Goldengoren vs. Ori Maior - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Tal Goldengoren | Ori Maior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
Tal Goldengoren form & Ori Maior form
Tal Goldengoren - poslední zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.17 1. kolo | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
05.05.17 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.05.17 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.17 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
22.03.17 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
18.03.17 semifinále | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.17 čtvrtfinále | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.17 2. kolo | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.17 1. kolo | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
17.12.16 semifinále | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.16 čtvrtfinále | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.16 2. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Ori Maior - poslední zápasy
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Tal Goldengoren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ido Salem | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 1-0, Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Feigin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu |