ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Takanyi Garanganga | Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | M25+H Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Takanyi Garanganga | Alexey Dubinin | |
1. podání % | 40/63 (63%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/40 (78%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/58 (43%) | 19/63 (30%) |
Vyhrané body celkem | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 8 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexey Dubinin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Alexey Dubinin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Alexey Dubinin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Alexey Dubinin | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Takanyi Garanganga | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Alexey Dubinin | |
Takanyi Garanganga | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexey Dubinin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Takanyi Garanganga | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-4 | Alexey Dubinin | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Alexey Dubinin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Takanyi Garanganga | 3-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-5 | Alexey Dubinin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Takanyi Garanganga | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Alexey Dubinin | |
Takanyi Garanganga | 6-6 | |
7-66 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 25 Let
04.12.98, 25 Let
Takanyi Garanganga vs. Alexey Dubinin - Vzájemné zápasy
09.10.19 | 1. kolo | Takanyi Garanganga | Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | M25+H Lagos | tvrdý |
Takanyi Garanganga form & Alexey Dubinin form
Takanyi Garanganga - poslední zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |
Alexey Dubinin - poslední zápasy
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |