ZÁPAS
25.05.15 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Gleb Alekseenko | 6-1, 5-7, 6-2 | Ukraine F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tak Khunn Wang vs. Gleb Alekseenko - Vzájemné zápasy
25.05.15 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Gleb Alekseenko | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Ukraine F3 | antuka |
Tak Khunn Wang form & Gleb Alekseenko form
Tak Khunn Wang - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.22 semifinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Baptiste Crepatte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Maxence Broville | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 3-4, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | - | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Gleb Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detail zápasu |