ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Tad Maclean | David Quayle | 6-2, 6-4 | M25 Dublin | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
18.08.00, 23 Let
18.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
04.06.00, 23 Let
04.06.00, 23 Let
Tad Maclean vs. David Quayle - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Tad Maclean | David Quayle | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Dublin | koberec |
29.07.19 | 1. kolo kval. | Tad Maclean | David Quayle | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Tad Maclean form & David Quayle form
Tad Maclean - poslední zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 3-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Alex Bancila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. David Guez | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jack Caso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Pierce Widdecombe | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Max Stewart | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. James Story | 6-4, 1-6, 6-75 | detail zápasu |
David Quayle - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Enaut Garcia | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Giorgos Grammatikopoulos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Raz Katz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 1-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Stefan Peter Hampe | 6-73, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Milan Welte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreas Polichronopoulos | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jakub Vrba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-72, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Liam Hignett | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamatopoulos | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Stylianos Christodoulou | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Yahor Slizevich | 5-2, Yahor Slizevich - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu |