ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | Szymon Walkow | Omar Elkadi | 6-0, 6-3 | Egypt F36 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Szymon Walkow | Omar Elkadi | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 31/45 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/30 (83%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 9/14 (64%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/45 (56%) | 11/46 (24%) |
Vyhrané body celkem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
08.09.99, 24 Let
08.09.99, 24 Let
Szymon Walkow vs. Omar Elkadi - Vzájemné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | Szymon Walkow | Omar Elkadi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Egypt F36 | antuka |
Szymon Walkow form & Omar Elkadi form
Szymon Walkow - poslední zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
12.08.18 finále | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.18 čtvrtfinále | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Omar Elkadi - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Omar Loutfy | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Collignon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Hrag Bedoyan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Tarun Chilakalapudi | 4-6, 0-1, - Omar Elkadi - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ali Dawani | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | - Omar Elkadi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Davide Albertoni | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 4-6, 1-2, - Omar Elkadi - skreč | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-4, - Omar Elkadi - skreč | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Dustin Goldenberg | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Danylo Chychin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Issam Haitham Taweel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Kasaly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |