INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jesper De Jong vs. Szymon Walkow - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Jesper De Jong form & Szymon Walkow form
Jesper De Jong - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
19.08.23 finále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.23 semifinále | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - skreč | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Szymon Walkow - poslední zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
12.08.18 finále | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.18 čtvrtfinále | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detail zápasu |