ZÁPAS
02.03.20 | 2. kolo kval. | Syed Mohd Agil Syed Naguib | Jan Jermar | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Malajzia
01.02.94, 30 Let
14 350 $
01.02.94, 30 Let
14 350 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
12.04.00, 23 Let
12.04.00, 23 Let
Syed Mohd Agil Syed Naguib vs. Jan Jermar - Vzájemné zápasy
09.03.20 | 2. kolo kval. | Syed Mohd Agil Syed Naguib | Jan Jermar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
02.03.20 | 2. kolo kval. | Syed Mohd Agil Syed Naguib | Jan Jermar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Syed Mohd Agil Syed Naguib form & Jan Jermar form
Syed Mohd Agil Syed Naguib - poslední zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Izmal Mohammed Farroukh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mitchell Harper | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-76, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-0, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ahmed Elkarmoty | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.04.21 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Filip Duda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Tonkla Mulada | 6-3, 6-6, Tonkla Mulada - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Marco Danielo Geronimo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Tonkla Mulada | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Minhnhat Nguyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Jan Jermar - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jim Alexander De Leon Aquino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Bohua Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathieu Bornet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Crisostomo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-0, Maximilian Figl - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Othman Bezzaz | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Mario Mansilla Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 7-69 | detail zápasu |