ZÁPAS
23.10.19 | 2. kolo | Steven Diez | Denis Yevseyev | 3-6, 6-3, 6-2 | Liuzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Steven Diez | Denis Yevseyev | |
1. podání % | 42/79 (53%) | 51/101 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/42 (74%) | 34/51 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/37 (57%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/19 (21%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 45/101 (45%) | 27/79 (34%) |
Vyhrané body celkem | 97/180 (54%) | 83/180 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 1 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Steven Diez | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Steven Diez | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Steven Diez vs. Denis Yevseyev - Vzájemné zápasy
29.10.19 | 2. kolo | Denis Yevseyev | Steven Diez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
23.10.19 | 2. kolo | Steven Diez | Denis Yevseyev | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
15.10.19 | 2. kolo | Steven Diez | Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Ningboo Challenger | tvrdý |
23.01.12 | čtvrtfinále | Steven Diez | Denis Yevseyev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
Steven Diez form & Denis Yevseyev form
Steven Diez - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu |
Denis Yevseyev - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 7-5, 6-3 | detail zápasu |