ZÁPAS
22.11.17 | 1. kolo | Steven Diez | Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-0 | Tunisia F36 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Steven Diez | Carlos Sanchez Jover | |
1. podání % | 35/53 (66%) | 33/65 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Steven Diez vs. Carlos Sanchez Jover - Vzájemné zápasy
22.11.17 | 1. kolo | Steven Diez | Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F36 | antuka |
Steven Diez form & Carlos Sanchez Jover form
Steven Diez - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Carlos Sanchez Jover - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |